Hledat Košík0 Rychlá Účet
CZ
SK EN
Menu

Nový průvodce Podyjím pro zařízení s operačním systémem Android

890

„Lidem s tablety nebo chytrými telefony umožní přímo v terénu „objevit“ zajímavá místa nebo druhy rostlin a živočichů v jejich bezprostředním okolí či naplánovat zajímavý výlet,“ popsal náměstek ředitele Správy Národního parku Podyjí Jan Kos.

Aplikace obsahuje offline mapu a více než stovku cílů, které v Podyjí mohou navštívit nebo vidět. Kromě různých druhů rostlin a živočichů jsou mezi nimi například i atraktivní vyhlídky, technické nebo historické památky. Zájemci v ní naleznou i základní informace o okolních obcích. Další zajímavosti pak mohou sami přidávat. Aplikace byla vytvořena za finanční pomoci Revolvingového fondu Ministerstva životního prostředí. Náklady hrazené z tohoto fondu dosáhly necelých 400 tisíc korun. Za obsah aplikace je výhradně odpovědná Správa Národního parku Podyjí. Lidé si ji mohou bezplatně stáhnout pomocí služby Google Play.

Nezbývá víc dodat, že tento skvělý počin doporučujeme využít při plánování návštěvy jak nové vyhlídky na Šobes, ale i vlastní vinice Šobes.

Jarní e-Putování po vinicích 2021 zavřít
Potvrzení
Kliknutím na tlačítko níže potvrzujete,
že je Vám více než 18 let.
Potvrdit