Hledat Košík0 Rychlá Účet
CZ
SK EN
Menu

Pravidla soutěže na Instagramu Znovínu Znojmo, a. s.

 

Organizátor

ZNOVÍN ZNOJMO a.s., IČO: 46900144, se sídlem Šatov 404, 671 22 Šatov, (dále jen „organizátor“) pořádá soutěž s názvem „FOTOSOUTĚŽ ZNOVÍN – Instagram“ (dále jen „soutěž“), zveřejněné na instagramovém účtu @znovinznojmo_official na internetové sociální síti Instagram (www.instagram.com).

 Doba trvání soutěže

Soutěž probíhá od 19. 10. 2020 do 30. 10. 2020

 Předmět výhry a počet poskytnutých výherních předmětů

Cenou pro vítěze je jedna láhev dle výběru organizátora z produkce společnosti ZNOVÍN ZNOJMO, a.s. Přesná specifikace hlavního výherního předmětu je k nalezení na webové stránce: https://www.znovin.cz.

Odměněn bude 1 výherce výherním předmětem následovně: 1. místo – jedna láhev dle výběru organizátora z produkce společnosti ZNOVÍN ZNOJMO, a.s.

Způsob a podmínky účasti v soutěži

Soutěže se může zúčastnit každá fyzická osoba, která v době trvání soutěže na internetové sociální síti Instagram zveřejní příspěvek na stránce www.instagram.com/znovinznojmo_official za dodržení těchto 3 podmínek:

·     Účastník soutěže zveřejní soutěžní příspěvek formou fotografie, která bude obsahovat jakýkoli produkt, logo nebo písemnou zmínku Znovín Znojmo (Všechny produkty společnosti Znovín Znojmo jsou uvedeny na webové stránce: https://www.znovin.cz/nabidka-vin-znovin-znojmo)

·      Tento svůj příspěvek označí hashtagem (křížkem: #znovin)

·      Stane se tzv. „followerem“ (sledujícím) stránky @znovinznojmo_official (www.instagram.com/znovinznojmo_official)

·       Při dodržení těchto podmínek se uživatel kvalifikuje do soutěže.

Do soutěže se nekvalifikuje příspěvek, který bude porušovat mravní zásady, nebo bude ve spojení s jakýmkoliv alkoholickým nápojem. Organizátor soutěže si vyhrazuje právo takový příspěvek odstranit.

 Vyhodnocení soutěže

Vyhodnocení soutěže proběhne nejpozději do týdne od ukončení soutěže. Všechny příspěvky, které splnily zadání soutěže, budou zařazeny do losování. Ze všech příspěvků pak bude náhodně vylosováním vybrán vítěz soutěže.

 Oznámení o výsledku soutěže

Výsledek soutěže bude oznámen formou přidáním nového příspěvku v síti Instagram a označení výherce a jeho fotografie.

 Výsledek soutěže bude taktéž po skončení soutěže, uveřejněn formou nového příspěvku na Facebookových stránkách Organizátora soutěže, konkrétně na adrese: www.facebook.com/ZnovinZnojmo

Oslovení výherce a předání výher

Výherce bude kontaktován zprávou typu Direct na internetové sociální síti Instagram. Výherce v této zprávě bude vyzván k poskytnutí jména a příjmení a sdělení, v jakém distribučním centru společnosti ZNOVÍN ZNOJMO, a.s. si vyzvedne cenu (jedna láhev dle výběru organizátora z produkce společnosti ZNOVÍN ZNOJMO, a. s.). Výherce si vybere na webové adrese https://www.znovin.cz/vydejni-mista výdejní místo, kde mu bude po sdělení údajů k tomu nutných (jméno, příjmení, informace, že „zvítězil ve FOTOSOUTĚŽI ZNOVÍN – INSTAGRAM“) cena v soutěži vychystána. Výhra bude vychystána do týdne od vyhlášení vítěze. V případě, že výherce neposkytne tyto údaje nutné k předání výhry do týdne od ukončení soutěže, nárok na výhru v tomto případě propadá.

Využití soutěžních příspěvků

Organizátor soutěže se zavazuje oslovit účastníky soutěže, za účelem využití jejich příspěvků na sociální síti Instagram a Facebook, případně i k jiným účelům. O účelu využití soutěžních příspěvků budou přispěvatelé informováni vždy předem. Bez jejich souhlasu, poskytnutým písemně prostřednictvím zprávy na Instagramu nebo Facebooku, nebude soutěžní příspěvek využit Organizátorem jinak, než pro samotný účel Soutěže a jejího vyhodnocení.

Všeobecné podmínky

Vstupem do Soutěže se všichni účastníci zavazují dodržovat její pravidla. Organizátor si vyhrazuje právo změnit podmínky či pravidla Soutěže, případně akci zastavit, přerušit či odložit. Tato oficiální pravidla jsou k dispozici na webových stránkách Organizátora (www.znovin.cz) i na Facebookových stránkách www.facebook.com/ZnovinZnojmo

Výhry nejsou soudně vymahatelné. Organizátor nenese odpovědnost za případné technické závady při elektronické komunikaci v průběhu soutěže a dále nenese odpovědnost v případě potíží účasti v soutěži v důsledku jakéhokoli technického selhání nebo zahlcení provozu na sítích.


Potvrzení
Kliknutím na tlačítko níže potvrzujete,
že je Vám více než 18 let.
Potvrdit