Vyhlídkové plavby lodí po Brněnské přehradě s ochutnávkami znovínských vín 2017

Vranov Agency ve spolupráci se Znovínem Znojmo připravili i letos pokračování velice oblíbených speciálních podvečerních plaveb s řízenými ochutnávkami znovínských vín. Vedle již zavedených plaveb na Vranovské přehradě, jsme tentokrát potěšili všechny milovníky znovínských vín také na Brněnské přehradě. Jistě vás potěší dobrá dostupnost zastávky MHD, jen pár minut chůze od přístaviště. Tím odpadá nevděčná funkce „řidiče“. Na 20 km dlouhé plavbě až na samý  konec Brněnské přehrady do Veverské Bitýšky a zpět, uvidíte přírodní i historické zajímavosti, např. hrad Veveří, objevíte nová zákoutí i zalesněná údolí řeky Svratky.

799

Program plavby

Moderní loď je vybavena jak prostornou sluneční palubou, tak i útulnou krytou palubou s lodním barem, kde je možno zakoupit další občerstvení a nápoje. Každý účastník plavby s řízenou ochutnávkou vín postupně ochutná 8 vzorků vín společnosti Znovín Znojmo. Každý měsíc nabídneme ochutnávku s novou kolekcí vín. K neutralizaci chuti bude k dispozici také degustační sousto chleba a sýra. Losování o zajímavé ceny.

Rezervace vstupenek a více informací

Ceník pro rok 2017

  • dospělá osoba: 350 Kč,
  • osoba do 15 let: 190 Kč,
  • rodinná vstupenka (2 dospělí + max. 2 děti): 900 Kč,
  • studenti, důchodci: 200 Kč.

Termín pravidelných plaveb v roce 2017

  • Červenec: 21. pátek od 19–21 hod
  • Srpen: 25. pátek od 19–21 hod

Kapacita lodi cca 70–100 osob.

Plavba se koná při minimálním počtu 40 účastníků. V případě nenaplnění kapacity nebo zrušení plavby (zejména z důvodu povětrnostních podmínek) vás budeme telefonicky informovat. Vstupenky je třeba vždy rezervovat předem.

Termín nepravidelných plaveb

(provoz duben–říjen):

Plavby pro zájmové i firemní skupiny, rodinné oslavy a slavnostní příležitosti, nebo objednávky celé lodi (doplněné podle přání rautem, živou hudbou, programem pro školy, seniory, prohlídku hradu Veveří, svatebními obřady na lodi, atd.), s Vámi rádi po dohodě domluvíme individuálně na tel: 606 887 575 (p. Mynařik), nebo na e-mailu: info@vranovagency.cz.

Potvrzení
Kliknutím na tlačítko níže potvrzujete,
že je Vám více než 18 let.
Potvrdit