Hledat Košík0 Rychlá Účet
CZ
SK EN
Menu

Znovín walking

Chůze, která léčí aneb procházky romantickým krajem vinic, Národního parku Podyjí bez ohledu na talent a věk.

Co je Znovín Walking?

ZNOVÍN ZNOJMO, a.s. se sídlem v Šatově přichází s novým turistickým trendem, který se lavinovitě šíří do celého světa – k návratu k chůzi, která léčí. Znovín Walking vychází z všeobecně zaužívaného Nordic Walking, jenž má domov ve Finsku. V USA se jmenuje Pole Walking – chůze s pomocí holí, které klasickou chůzi povyšují na vysoce účinný trénink celého těla bez extra námahy a bez nároků na speciální vybavení.

Víte že se do chůze ZNOVÍN WALKING zapojuje 90 % svalů celého těla? Posilujete nejen svaly horních a dolních končetin, ale i svaly krční, ramenní, mezilopatkové, bederní a hýžďové. Zlepšuje se tak nejen pohyblivost páteře, ale i správné držení těla.
Více o Znovín walkingu

->

Trasa č. 1 – „Genius loci“ Hnanic a Šatova

Pohodová kratší procházka za historií a vínem. Určeno i pro rodiny s dětmi a všem ubytovaným v penzionech a hotelích v Šatově a Hnanicích.
->

Trasa č. 2 - za vinicemi na okraji národního parku podyjí

Příjemná procházka se spoustou dojmů. Nástup od hotelu Happy Star, Moravského sklípku, nebo ubytovaným v některém zařízení v Hnanicích, Havraníkách nebo Šatově. Vhodné i pro rodiny s dětmi.
->

Trasa č. 9 - Sealsfieldův kámen a havranické vřesoviště

Okrajem Národního parku Podyjí na úchvatnou vyhlídku ze Sealsfieldova kamene. Všem, kteří chtějí zažít fascinující rozmanitost přírodních scenérií a vinic na východním okraji Národního parku Podyjí. Vhodné i pro rodiny s dětmi.
->

Trasa č. 3 - vlakem za vínem

Romantika vesnice ve vinařském pohraničí na bývalé „želené oponě“ Historie, romantika, přírodní scenérie s vinicemi a vínem.
->

Trasa č. 10 - Sealsfieldův kámen – Loucký klášter

Fascinující údolí řeky Dyje, lesy, stepi a vinice. šem, kteří chtějí spojit historii Louckého kláštera ve Znojmě s překrásnými panoramaty údolí řeky Dyje, vinicemi, havranickým vřesovištěm a lesy v Národním parku Podyjí.
->

Trasa č. 11 - Sv. Wolfgang – vlčí pochod

Fascinující údolí řeky Dyje, lesy, stepi i vinice.Všem, kteří chtějí zhlédnout úchvatné scenérie údolí řeky Dyje v Národním parku Podyjí, „Genus Loci“, vinice Šobes i harvranického vřesoviště. Trasa je vhodná pro vyspělejší milovníky walkingu, kteří chtějí mít během jednoho dne zážitky, jež je možné zažít jen v úchvatných scenériích pod Znojmem.
->

Trasa č. 12 - Údolím řeky Dyje

Cestou od Louckého kláštera ve Znojmě na unikátní vinici Šobes. Všem, kteří chtějí spojit historii Louckého kláštera ve Znojmě s překrásnými panoramaty údolí řeky Dyje, vinicemi, havranickým vřesovištěm a lesy v Národním parku Podyjí.

->

Trasa č. 13 - Za krásami národního parku podyjí

Za krásami národního parku podyjí

  • Větší okruh Národním parkem Podyjí přes Šobes, Znojmo a Havraníky
  • Milovníkům scenérií uvnitř Národního parku Podyjí, vyhlídek, historie Znojma, Šobesu i přilehlých vesnic.
->

Trasa č. 14 - Královská – Králův stolec – Loucký klášter

Královská – Králův stolec – Loucký klášter

  • Velký okruh scenériemi Národního parku Podyjí mezi Znojmem a Šobesem
  • Všem milovníkům delších vycházek, kteří chtějí v jednom dnu udělat mnoho pro zdraví při delší vycházce úchvatnou lesnatou i stepní krajinou Národního parku Podyjí, vinice Šobes, údolí řeky Dyje, vinice a dobré víno.
->

Trasa č. 4 - Duševní pohoda

Pro ty pohodáře, kteří chtějí spojit nádherné výhledy na českou a rakouskou vinorodou stranu s mystickými místy a pohodovou trasou, kde nepotkáte příliš mnoho lidí ani restaurací. Lze nastoupit kdekoliv, ať už přijedete autem nebo vlakem.

->

Trasa č. 6 - Paradoxy „železné opony“

Po hranicích železné opony aneb rakousko-české pohraničí dnes – hranice, vojenské opevnění, Malovaný sklep, Heiliger Stein, vinice, pomníky, kapličky, pohraniční vesnice z české strany.
->
Ryzlink Rýnský 2000 zavřít
Medailová kolekce Great American 2022 zavřít
Potvrzení
Kliknutím na tlačítko níže potvrzujete,
že je Vám více než 18 let.
Potvrdit