Mimořádná nabídka starších vín v optimální chuťové zralosti za příznivé ceny

Znovín Znojmo se rozhodl uvolnit vína starších ročníků, která svým ležením v historických sklepích dosáhla krásy a jedinečnosti lahvově zralých vín. Těchto vín máme řádově stovky lahví od každé šarže. Vína byla původně určena pro vnitřní, jak říkáme „studijní účely“. Nyní jsme se rozhodli Vám tato vína také nabídnou a to za téměř původní ceny, tedy ceny, kdy se vína uváděla na trh. Vína pro Vás velmi pečlivě přechutnával, vybíral a následně charakterizoval náš sommelier Ing. Karel Matula. Mimořádnou nabídku starších vín budeme občas doplňovat i o malé partie vín z Jaroslavic, která byla v minulosti součástí kolekcí předplatného ZNOVÍNKY. Tato vína vždy vybírali a okomentovali lidé nebo kolektivy z řad zaměstnanců nebo přátel Znovínu. Osobní názory jednotlivých tvůrců najdete u vybraných vín. Mimořádnou nabídku starších vín v optimální chuťové zralosti pro Vás budeme průběžně aktualizovat a doplňovat. Zavzpomínejte společně s námi na uplynulé ročníky.
Vážení zákazníci,

v případě, že chcete obdržet Vaši objednávku z našeho eshopu do Vánoc, dovolujeme si Vás upozornit na termíny zaslání objednávek:
- pro doručení firmou Messenger do 15. 12. 2017 do 8.00 hod.
- pro doručení zásilkovou službou Českou poštou do 10. 12. 2017 do 24.00 hod.
- pro doručení rozvážkovou službou do 10. 12. 2017 do 24.00 hod.
- pro doručení do některého z distribučních center dle seznamu zde

Vína objednaná po těchto termínech Vám doručíme v novém roce tak, jak bylo avizováno v Katalogu vín, služeb a informací.

Děkujeme za pochopení a přejeme Vám příjemné prožití Vánoc a všechno nejlepší v novém roce.
Potvrzení
Kliknutím na tlačítko níže potvrzujete,
že je Vám více než 18 let.
Potvrdit