Vážení zákazníci,

v případě, že chcete obdržet Vaši objednávku z našeho eshopu do Vánoc, dovolujeme si Vás upozornit na termíny zaslání objednávek:
- pro doručení firmou Messenger do 15. 12. 2017 do 8.00 hod.
- pro doručení zásilkovou službou Českou poštou do 10. 12. 2017 do 24.00 hod.
- pro doručení rozvážkovou službou do 10. 12. 2017 do 24.00 hod.
- pro doručení do některého z distribučních center dle seznamu zde

Vína objednaná po těchto termínech Vám doručíme v novém roce tak, jak bylo avizováno v Katalogu vín, služeb a informací.

Děkujeme za pochopení a přejeme Vám příjemné prožití Vánoc a všechno nejlepší v novém roce.

Olej z hroznových jader

Olej z hroznových jader

120 Kč s DPH

ks
  • 120 Kč s DPH Cena
  • P 50 Obj. číslo
  • 21 % Sazba DPH
  • skladem Dostupnost:
Při výrobě vína vznikají po vylisování hroznů tzv. matoliny, ze kterých lze šetrným mechanickým způsobem oddělit hroznová jadérka, která obsahují mnoho cenných látek. Z usušených, vyčištěných a rozdrcených jadérek se za studena pod vysokým tlakem lisuje hroznový olej. Je vyroben bez jakýchkoliv příměsí a konzervantů, aby v něm zůstaly zachovány cenné polyfenoly, vitamíny, lecitin a další bioaktivní látky. Vědecké a lékařské studie prokázaly jeho příznivý vliv na náš organizmus. Je to silný antioxidant, je velmi účinný v prevenci srdečních onemocnění, má preventivní protirakovinné účinky a zpomaluje degenerativní onemocnění, jako je Alzheimrova choroba, příznivě ovlivňuje množství cholesterolu v krvi, příznivě působí na alergiky, ovlivňuje průběh diabetu, u mužů ovlivňuje prostatu i potenci, u žen zmírňuje nepříjemné pocity při menopauze. Doporučuje se užívat olej dvakrát denně 1–2 lžičky.

Obsah balení: 0,187 l.
Potvrzení
Kliknutím na tlačítko níže potvrzujete,
že je Vám více než 18 let.
Potvrdit