Tematické putování

Tematické putování za vínem vychází z mnohaletých zkušeností s organizováním již tradičních listopadových Putování po archivních sklepích ZNOVÍNU ZNOJMO, a.s. a květnových Putování po vinicích Znojemska.

Dívky koštující víno před vchodem do Moravského sklípku

Cílem Tematických putování za vínem je ukázat menším skupinám návštěvníků krásy znojemské vinařské podoblasti a zejména pak vína, která ZNOVÍN ZNOJMO, a.s. vyrábí. Putování je svým zaměřením vhodné pro milovníky vína a vinic, vinných sklepů, dobrého jídla, tajemna, historie, romantiky a krásné přírody.

Téma číslo 1

Určeno pro skupiny lidí, kterým unikátní vinice Šobes přirostla k srdci, nebo pro ty, kdo ji chtějí poznat.

Celý článek

Téma číslo 2

Putování po sklepích Louckého kláštera ve Znojmě, sedlešovickém archivním sklepě a Křížovém sklepě v Příměticích.

Celý článek

Téma číslo 3

Putování za vínem a krásami pozorovanými z paluby výletní lodi po Vranovské přehradě, do dávné minulosti romantického hradu Bítov.
Celý článek

Téma číslo 4

Pro milovníky tajemna, historie, romantiky a samozřejmě dobrého vína. Lze absolvovat i s dětmi. Relativně krátké pěší přesuny.
Celý článek

Téma číslo 5

Putování za vínem po nejmalebnějších vinicích znojemska viniční trať U kapličky ve vinařské obci Hnanice, viniční trať Staré vinice.
Celý článek

Téma číslo 6

Putování za vínem po Louckém klášteře, večerní projížďka turistickým kolovým vláčkem městem Znojmem, večeře v Althanském paláci.
Celý článek

Ceny a důležité informace

Víno na ochutnávky, průvodce a doprava budou hrazeny na základě faktury vystavené po ukončení akce. Fakturaci můžete předem konzultovat. Večeře, víno mimo ochutnávky a další občerstvení bude hrazeno hotově nebo kartou v dané restauraci. Ubytování se hradí dle pokynů ubytovacího zařízení.

Celý článek
Potvrzení
Kliknutím na tlačítko níže potvrzujete,
že je Vám více než 18 let.
Potvrdit