Hledat Košík0 Rychlá Účet
CZ
SK EN
Menu

Vinařská 50 Author Znovín Cup v červnu neproběhne

 Vážení příznivci závodu Vinařská 50 Author Znovín Cup, 

oznamuji Vám, že po intenzivních poradách jsme se spolupořadateli, bohužel, došli k tomu, že nejsme schopni splnit podmínky Ministerstva zdravotnictví pro pořádání našeho závodu v červnovém termínu. S nadějí tedy budeme vzhlížet k náhradnímu termínu, 16. říjnu 2021. Jsme připraveni poslat Vám zpět startovné. Napíšete-li nám na info@znovin.cz, ponecháme Vaši platbu a přihlášku pro podzimní termín.

Pro Vás, kteří stejně přijedete, i když závod nebude, máme malou útěšnou nabídku: 

Spolek Cyklo klub Znojmo spolu s pořadatelem a Znovínem Znojmo a.s. připravil pro předem přihlášené závodníky a účastníky malé občerstvení a několik benefitů.

V našem specializovaném zařízení pro cyklisty 1. Mezinárodní cykloturistické centrum služeb a informací v ČR, které provozujeme v skladovém areálu Znovín Znojmo cca 25 m od vstupu na koupaliště Louka se můžete těšit na bezplatnou ochutnávku vín z produkce Znovínu Znojmo. Čeká vás i možnost objevit neopakovatelnou chuť pravých Znojemských okurek a pro milovníky sladkého nabídneme domácí marmeládu. Pro řidiče, abstinenty a mladistvé poteče mošt z lokální produkce a okurková limonáda.

Těšíme se na vás od čtvrtka 24. do neděle 27. června vždy od 9.00 do 19.00 hodin. Pro čerpání výhod a benefitů postačí předložit potvrzení o zaplacení startovného na letošní 22. ročník pohodového závodu pro závodníky - Vinařská 50 Znovín CUP 2021.

za pořadatele

Jan Vala

Akční nabídka zavřít
Speciální kolekce a unikátní vína zavřít
Potvrzení
Kliknutím na tlačítko níže potvrzujete,
že je Vám více než 18 let.
Potvrdit