Hledat Košík0 Rychlá Účet
CZ
SK EN
Menu

Vinařská 50 Author Znovín Cup v červnu neproběhne

 Vážení příznivci závodu Vinařská 50 Author Znovín Cup, 

oznamuji Vám, že po intenzivních poradách jsme se spolupořadateli, bohužel, došli k tomu, že nejsme schopni splnit podmínky Ministerstva zdravotnictví pro pořádání našeho závodu v červnovém termínu. S nadějí tedy budeme vzhlížet k náhradnímu termínu, 16. říjnu 2021. Jsme připraveni poslat Vám zpět startovné. Napíšete-li nám na info@znovin.cz, ponecháme Vaši platbu a přihlášku pro podzimní termín.

Pro Vás, kteří stejně přijedete, i když závod nebude, máme malou útěšnou nabídku: 

Spolek Cyklo klub Znojmo spolu s pořadatelem a Znovínem Znojmo a.s. připravil pro předem přihlášené závodníky a účastníky malé občerstvení a několik benefitů.

V našem specializovaném zařízení pro cyklisty 1. Mezinárodní cykloturistické centrum služeb a informací v ČR, které provozujeme v skladovém areálu Znovín Znojmo cca 25 m od vstupu na koupaliště Louka se můžete těšit na bezplatnou ochutnávku vín z produkce Znovínu Znojmo. Čeká vás i možnost objevit neopakovatelnou chuť pravých Znojemských okurek a pro milovníky sladkého nabídneme domácí marmeládu. Pro řidiče, abstinenty a mladistvé poteče mošt z lokální produkce a okurková limonáda.

Těšíme se na vás od čtvrtka 24. do neděle 27. června vždy od 9.00 do 19.00 hodin. Pro čerpání výhod a benefitů postačí předložit potvrzení o zaplacení startovného na letošní 22. ročník pohodového závodu pro závodníky - Vinařská 50 Znovín CUP 2021.

za pořadatele

Jan Vala

Informace pro účastníky Putování po vinicích 2024 zavřít
Akční nabídka zavřít
Potvrzení
Kliknutím na tlačítko níže potvrzujete,
že je Vám více než 18 let.
Potvrdit