Hledat Košík0 Rychlá Účet
CZ
SK EN
Menu

O Znovínu

Pro mnohé je Znovín synonymem poctivého a přátelského přístupu k zákazníkovi. Filosofie společnosti je založena na důvěře zákazníka. Obchodní partneři často oceňují především stabilní kvalitu vín a široký sortiment výrobků, který se neustále postupně inovuje. Proto znovínské vinařské portfolio uspokojí téměř všechny typy zákazníků.
O společnosti

O společnosti

Znovín Znojmo a.s. patří ke stálicím moravského vinařství. Velikostí i produkcí patří v českých poměrech ke středním podnikům.
Nový Znovín

Nový Znovín

Rozhodli jsme se dát novou moderní podobu naší značce Znovín. Podívejte se co je u nás nového.
Logo Znovínu

Logo Znovínu

Naše společnost chce vyjít vstříc vašim vzrůstajícím žádostem o zaslání loga Znovínu Znojmo a proto jsme připravili loga ke stažení.
Poslání a vize společnosti

Poslání a vize společnosti

Dlouhodobým záměrem naší společnosti je produkce kvalitních, zdravotně nezávadných výrobků a služeb, vyvíjet a uvádět na trh nové...
Historie nabídek vín

Historie nabídek vín

Na tomto místě najdete historii akcí pořádaných Znovínem, jako jsou například Putování po sklepích a vinicích, e-Putování, Procházky časem, Ochutnávky, a jiné.

Čtení o víně

Čtení o víně

V této rubrice bychom Vám chtěli postupně nabídnout zajímavé články a fotografie, které jsme kdysi publikovali anebo nepublikovali nikde, a přesto mají co říci i dnes. Možná jste od roku 1992, kdy Znovín Znojmo vznikl, některé zaznamenali, jiné snad budou pro Vás i dnes zajímavé.
ZnojmoRegion

ZnojmoRegion

Znovín Znojmo, a. s. je členem destinační společnosti ZnojmoRegion, z.s.
Speciální kolekce a unikátní vína zavřít
Akční nabídka zavřít
Potvrzení
Kliknutím na tlačítko níže potvrzujete,
že je Vám více než 18 let.
Potvrdit