Hledat Košík0 Rychlá Účet
CZ
SK EN
Menu

O Znovínu

Pro mnohé je Znovín synonymem poctivého a přátelského přístupu k zákazníkovi. Filosofie společnosti je založena na důvěře zákazníka. Obchodní partneři často oceňují především stabilní kvalitu vín a široký sortiment výrobků, který se neustále postupně inovuje. Proto znovínské vinařské portfolio uspokojí téměř všechny typy zákazníků.
O společnosti

O společnosti

Znovín Znojmo a.s. patří ke stálicím moravského vinařství. Velikostí i produkcí patří v českých poměrech ke středním podnikům.
Poslání a vize společnosti

Poslání a vize společnosti

Dlouhodobým záměrem naší společnosti je produkce kvalitních, zdravotně nezávadných výrobků a služeb, vyvíjet a uvádět na trh nové...
Historie nabídek vín

Historie nabídek vín

Na tomto místě najdete historii akcí pořádaných Znovínem, jako jsou například Putování po sklepích a vinicích, e-Putování, Procházky časem, Ochutnávky, a jiné.

Naše víno

Naše víno

Znovín Znojmo je výrobce tradičních odrůdových vín. V naší nabídce najdete také speciality – suché a polosuché pozdní sběry...
Logo Znovínu

Logo Znovínu

Naše společnost chce vyjít vstříc vašim vzrůstajícím žádostem o zaslání loga Znovínu Znojmo a proto jsme připravili loga ke stažení.
Čtení o víně

Čtení o víně

V této rubrice bychom Vám chtěli postupně nabídnout zajímavé články a fotografie, které jsme kdysi publikovali anebo nepublikovali nikde, a přesto mají co říci i dnes. Možná jste od roku 1992, kdy Znovín Znojmo vznikl, některé zaznamenali, jiné snad budou pro Vás i dnes zajímavé.
20 let Znovínu Znojmo

20 let Znovínu Znojmo

Znovín oslavil v roce 2012 20 let. Jak oslavy probíhaly, můžete vidět v následujícím videu.
ZnojmoRegion

ZnojmoRegion

Znovín Znojmo, a. s. je členem destinační společnosti ZnojmoRegion, z.s.
Narozeninová kolekce vín zavřít
Vánoční kolekce vín zavřít
Potvrzení
Kliknutím na tlačítko níže potvrzujete,
že je Vám více než 18 let.
Potvrdit