Hledat Košík0 Rychlá Účet Menu

O Znovínu

Pro mnohé je Znovín synonymem poctivého a přátelského přístupu k zákazníkovi. Filosofie společnosti je založena na důvěře zákazníka. Obchodní partneři často oceňují především stabilní kvalitu vín a široký sortiment výrobků, který se neustále postupně inovuje. Proto Znovínské vinařské portfolio uspokojí téměř všechny typy zákazníků.
O Společnosti

O Společnosti

Znovín Znojmo a.s. patří ke stálicím moravského vinařství. Velikostí i produkcí patří v českých poměrech ke středním podnikům.
Poslání a vize společnosti

Poslání a vize společnosti

Dlouhodobým záměrem naší společnosti je produkce kvalitních, zdravotně nezávadných výrobků a služeb, vyvíjet a uvádět na trh nové...
Naše víno

Naše víno

Znovín Znojmo je výrobce tradičních odrůdových vín. V naší nabídce najdete také speciality – suché a polosuché pozdní sběry...
Logo Znovínu

Logo Znovínu

Naše společnost chce vyjít vstříc vašim vzrůstajícím žádostem o zaslání loga Znovínu Znojmo a proto jsme připravili loga ke stažení.
Virtuální prohlídky

Virtuální prohlídky

Navštivte společně s námi několik vybraných zajímavých míst v péči Znovínu Znojmo nejen osobně, ale i virtuálně.
Čtení o víně

Čtení o víně

V této rubrice bychom Vám chtěli postupně nabídnout zajímavé články a fotografie, které jsme kdysi publikovali anebo nepublikovali nikde, a přesto mají co říci i dnes. Možná jste od roku 1992, kdy Znovín Znojmo vznikl, některé zaznamenali, jiné snad budou pro Vás i dnes zajímavé.
Nové prodejny

Nové prodejny

Pro příznivce vín Znovínu Znojmo tu máme další tipy na nákup vín. Jsou to Lety u Dobřichovic, Luhačovice, Stará Boleslav a Nové Říše.
20 let Znovínu Znojmo

20 let Znovínu Znojmo

Znovín oslavil v roce 2012 20 let. Jak oslavy probíhaly, můžete vidět v následujícím videu.
ZnojmoRegion

ZnojmoRegion

Znovín Znojmo, a. s. je členem destinační společnosti ZnojmoRegion, z.s.
Potvrzení
Kliknutím na tlačítko níže potvrzujete,
že je Vám více než 18 let.
Potvrdit