Hledat Košík0 Rychlá Účet Menu

Pochvalný dopis vévodkyně z Cornwallu Camilly na znovínská vína

Znovín Znojmo dodává na České velvyslanectví v Londýně svá vína. Pan velvyslanec Libor Sečka věnoval znovínská vína vévodkyni Camille a poskytl nám její pochvalný dopis.

Zde je jeho překlad:

Milý Pavle, v příloze zasílám scan osobního dopi su vévodkyně z Cornwallu, Camilly, manželky následníka trůnu prince Charlese, která se s největší pravděpodobností stane v budoucnu britskou královnou. Její dopis je reakcí na dárek, který jsme ji v podobě dvou krabic nejlepších vín ze Znovínu, co jsme tady měli, poslali. Přikládám rovněž český překlad. Moc děkuji za dosavadní skvělou spolupráci.
V úctě Libor Sečka.

1347

Neoficiální překlad:

CLARENCE HOUSE
(sídlo prince Charlese a vévodkyně Camilly)
16. dubna 2018

Milý Libore, bylo pro mě potěšením setkat se s Vámi a Vaší manželkou v únoru t.r. Velmi se mi líbilo také setkání a debata s manželkami velvyslanců EU (ve Vaší rezidenci) nad šálkem čaje.

Chtěla jsem hlavně napsat, abych poděkovala za Vaši šlechetnost, kterou jste projevil ve formě zaslání vynikajícího výběru moravských vín z Vašeho rodného města Znojma. Poté, co jsem je ochutnala, už velmi dobře chápu, proč jste tak hrdý na vína z tohoto regionu!

S přáním všeho nejlepšího vám oběma
Camilla

Informace pro stávající zákazníky
Od 14. 1. 2020 dochází ke zjednodušení
našeho evidenčního zákaznického systému.

Věnujte prosím asi dvě minuty Vašeho času
ke kontrole Vašich údajů.
Více informací