Hledat Košík0 Rychlá Účet
CZ
SK EN
Menu

Pochvalný dopis vévodkyně z Cornwallu Camilly na znovínská vína

Znovín Znojmo dodává na České velvyslanectví v Londýně svá vína. Pan velvyslanec Libor Sečka věnoval znovínská vína vévodkyni Camille a poskytl nám její pochvalný dopis.

Zde je jeho překlad:

Milý Pavle, v příloze zasílám scan osobního dopi su vévodkyně z Cornwallu, Camilly, manželky následníka trůnu prince Charlese, která se s největší pravděpodobností stane v budoucnu britskou královnou. Její dopis je reakcí na dárek, který jsme ji v podobě dvou krabic nejlepších vín ze Znovínu, co jsme tady měli, poslali. Přikládám rovněž český překlad. Moc děkuji za dosavadní skvělou spolupráci.
V úctě Libor Sečka.

1347

Neoficiální překlad:

CLARENCE HOUSE
(sídlo prince Charlese a vévodkyně Camilly)
16. dubna 2018

Milý Libore, bylo pro mě potěšením setkat se s Vámi a Vaší manželkou v únoru t.r. Velmi se mi líbilo také setkání a debata s manželkami velvyslanců EU (ve Vaší rezidenci) nad šálkem čaje.

Chtěla jsem hlavně napsat, abych poděkovala za Vaši šlechetnost, kterou jste projevil ve formě zaslání vynikajícího výběru moravských vín z Vašeho rodného města Znojma. Poté, co jsem je ochutnala, už velmi dobře chápu, proč jste tak hrdý na vína z tohoto regionu!

S přáním všeho nejlepšího vám oběma
Camilla

Akční nabídka zavřít
Speciální kolekce a unikátní vína zavřít
Potvrzení
Kliknutím na tlačítko níže potvrzujete,
že je Vám více než 18 let.
Potvrdit