Hledat Košík0 Rychlá Účet Menu

Procházka časem

Pro milovníky starších vín a hlavně pro majitele vín v privátních boxech v Moravském sklípku v Šatově připravíme 6.–8. 2. 2019 ochutnávku těchto vín.

874

Bude se konat v Louckém klášteře ve Znojmě a každý den se budou ochutnávat stejná vína. Ochutnávka je určena pro ty, jež si chtějí ochutnat vína, která mají uložena ve svých archivech a chtějí se o nich více dovědět. Nemusí proto otvírat své lahve. Pro ty, kteří si budou chtít koupit vína ročníku 2018 do svého archivu, bude několik vín poprvé v prodeji.

Samozřejmě bude otevřena prodejna vín v Louckém klášteře.

Ochutnávky se budou konat v podvečerních hodinách a pozvánky budeme zasílat koncem ledna 2019 zejména všem majitelům privátních boxů a dále všem aktivním zákazníkům, kteří mají u nás evidovaný odběr vín alespoň v hodnotě 5 000 Kč, a to od 1. 1. 2018 do 31. 12. 2018.

V případě, že nedopatřením neobdržíte pozvánku, nebo nepatříte dosud k našim odběratelům, hodláte se ochutnávky zúčastnit a nakoupit naše vína, obraťte se na naše informační centrum v Šatově (tel.: 515 266 620, e-mail: info@znovin.cz), aby Vám zaslalo pozvánku, případně Vám poskytlo další informace.

Potvrzení
Kliknutím na tlačítko níže potvrzujete,
že je Vám více než 18 let.
Potvrdit