Hledat Košík0 Rychlá Účet
CZ
SK EN
Menu

Seriál závodů Kolo pro život dorazí do Louckého kláštera ve Znojmě první zářiový víkend

Největší seriál závodů na horských kolech Kolo pro život slaví již třiadvacetiletou tradici a letos už podeváté zavítá i do Znojma. Znojmo Burčák Tour Kooperativy se uskuteční v sobotu 3. a v neděli 4. září v areálu Louckého kláštera. Jednotlivé závody jsou určeny pro profesionály i širokou veřejnost včetně dětí. Registrace na závod jsou spuštěny již nyní!

Znojmo Burčák Tour Kooperativy je závod s největší účastí ze všech závodů seriálu Kolo pro život. Připraveny budou tři různě dlouhé trasy. Hlavní závody mohou závodníci absolvovat v sobotu, délka hlavní trasy závodu je 58 kilometrů. Možné je absolvovat i zkrácenou trasu o délce 32 kilometrů. V neděli je připravena family jízda vhodná pro rodiče s dětmi v délce 20 kilometrů a také dětské závody v několika kategoriích. I ti nejmenší účastníci si zde přijdou na své, právě pro ně jsou připraveny závody na odrážedlech, což je rodiči hodnoceno jako nejzábavnější část. Zajímavostí také je, že pro všechny varianty závodů jsou připraveny i mokré varianty, které se vyhýbají blátivým úsekům.   

V celém areálu Louckého kláštera bude připraven bohatý doprovodný program jako například malování na obličej, fotokoutek, parádní biketrailová show Bike O´Clock, kolo radosti o hodnotné ceny a mnoho dalšího. Zajištěno bude občerstvení a k poslechu zahraje cimbálová hudba a další hudební soubory. Každý účastník závodu obdrží dřevěnou pamětní medaili. 

Registrace online je možná do 31. srpna 2022 nebo přímo na místě v areálu Louckého kláštera v pátek 3. září od 18:00 do 20:00 hodin, v sobotu od 8:00 do 12:00 hodin a v neděli od 8:00 do 11:30 hodin. Registrace na jednotlivé trasy končí 30 minut před jejím oficiálním startem. Více informací o závodě na webu www.kolopro.cz.   

1731

Akční nabídka zavřít
Speciální kolekce a unikátní vína zavřít
Potvrzení
Kliknutím na tlačítko níže potvrzujete,
že je Vám více než 18 let.
Potvrdit