Hledat Košík0 Rychlá Účet
CZ
SK EN
Menu

Tramín červený

výběr z hroznů 2021
Šarže 1366
Obsah 0,75 l

Víno jsme vyprodali

Vybrat si můžete z aktuální nabídky odrůdy Tramín červený nebo z celého katalogu.
MIMOŘÁDNÁ EDICE VÍN KE 30. NAROZENINÁM ZNOVÍNU ZNOJMO V roce 2022 si ZNOVÍN ZNOJMO připomněl své 30. narozeniny, vinařskou řečí to lze vyjádřit jako již „příjemně nazrálý věk“. Myslíme si, že máme být na co hrdi. Ostatně máme to také ve svém všeříkajícím sloganu – Znovín, vína hrdá na svůj původ. Při této příležitosti si Vám dovolujeme nabídnout několik výjimečných vín z ročníku 2021, která jsou přímo předurčena k oslavám, ale také k delší archivaci na deset, dvacet a možná i třicet let. Připijme si tedy na zdraví tímto vínem již dnes, ale zkuste jej vychutnat po pěti, deseti a možná právě i po třiceti letech.

Pavel Vajčner
MIMOŘÁDNÁ EDICE VÍN KE 30. NAROZENINÁM ZNOVÍNU ZNOJMO V roce 2022 si ZNOVÍN ZNOJMO připomněl své 30. narozeniny, vinařskou řečí to lze vyjádřit jako již „příjemně nazrálý věk“. Myslíme si, že máme být na co hrdi. Ostatně máme to také ve svém všeříkajícím sloganu – Znovín, vína hrdá na svůj původ. Při této příležitosti si Vám dovolujeme nabídnout několik výjimečných vín z ročníku 2021, která jsou přímo předurčena k oslavám, ale také k delší archivaci na deset, dvacet a možná i třicet let. Připijme si tedy na zdraví tímto vínem již dnes, ale zkuste jej vychutnat po pěti, deseti a možná právě i po třiceti letech. Pavel Vajčner Pohlaďte své smysly svůdným Tramínem z našich krásných vinic na Dívčím vrchu a nechte se hýčkat tímto atraktivním polosladkým vínem. Ve vůni objevíte příjemné tóny po vyzrálých broskvích, opojné růži i jemnou kořenitost. V ústech víno pohladí líbivým zbytkovým cukrem, svěží kyselinou a příjemnou příchutí po nektarinkách, máslových hruškách i rozinkách. Užívejte si tohoto bohatého Tramínu stejně intenzivně dnes i po několika letech nazrávání na lahvi, neboť vždy bude mít co nabídnout.
30. narozeniny Znovínu Znojmo
Tramín červený Oceněno

Získaná ocenění

  • Stříbrná medaile na „PORTUGAL WINE TROPHY 2022“ Madeira, Portugalsko
  • Stříbrná medaile na „HRADECKÝ POHÁR VÍNA 2022"
  • Schvalovací pečeť na „AWC VIENNA 2022“, Vídeň
  • Zlatá medaile na „MICHELANGELO INETRNATIONAL AWARDS 2022", Kapské Město
  • Prémiová zlatá medaile na „PRAGUE WINE THROPY 2023“
Odrůda Tramín červený Kategorie polosladké
Přívlastek výběr z hroznů Barva vína bílé
Ročník 2021 Zbytkový cukr 31,3 g/l
Obsah lahve 0,75 l Kyseliny 7,1 g/l
Vinařská obec Strachotice Alkohol 12,5 %
Viniční trať Dívčí vrch Bezcukerný extrakt 30,0 g/l
Region Znojemsko Obsahuje oxid siřičitý
Vinařská podoblast původu Víno určené k okamžité konzumaci Víno určené k archivaci Víno polosladké Doporučená teplota vína při podávání 10–12 °C Odhadovaná doba názrávání 8 až 10 roků od roku lahvování Výrazné aroma Vhodné k drůbežímu Vhodné k sýrům Vhodné k dezertům
Akční nabídka zavřít
Speciální kolekce a unikátní vína zavřít
Potvrzení
Kliknutím na tlačítko níže potvrzujete,
že je Vám více než 18 let.
Potvrdit