Hledat Košík0 Rychlá Účet
CZ
SK EN
Menu

Noční prohlídky Znojma se znovínským vínem

Společnost BALANCE coffee & wine s.r.o. pořádá v roce 2023 ve spolupráci se Znovínem Znojmo, a.s. dvě prohlídky města Znojma spojených s degustací vín. V rámci prohlídek se budou degustovat vína na netradičních místech historické části Znojma, například u Radniční věže, v Hradebním příkopě se Střelniční věží, na vyhlídce v okolí Kostela sv. Mikuláše nebo u známé Rotundy sv. Kateřiny. Po celou dobu prohlídky se o vás bude starat certifikovaný průvodce a sommelier.

1270

Ochutnáte celkem 6 vzorků špičkových vín (vše ze Znovínu Znojmo, a.s.), trvání cca 2 hodiny. K vínu pro vás budou přichystané domácí slané tyčinky. V průběhu prohlídky se zastavíme před kavárnou BALANCE coffee & wine, kde ochutnáme vzorek filtrované kávy, která bude připravená z naší čerstvě pražené kávy. 

Termíny prohlídek

Sraz je pro oba termíny stejný – alespoň 5 minut před začátkem – před kavárnou BALANCE coffee & wine, Velká Mikulášská 10/37, Znojmo. Cena 420 Kč/osobu (v ceně je zahrnuta záloha na degustační skleničku 50 Kč, kterou je možné vrátit).

Upozornění

Akce se konají za příznivého počasí. Prohlídky jsou z kapacitních důvodů omezeny počtem max. 60 osob. Pokud máte zájem, rezervace jsou možné na webu www.balancecoffeewine.cz, bližší informace
i rezervace na čísle 602 743 301 nebo na info@balancecoffeewine.cz. V případě zájmu pro větší skupinu jsme připraveni zajistit i soukromé prohlídky města Znojma dle vašich požadavků i v jiné termíny.

1271
Speciální kolekce a unikátní vína zavřít
Akční nabídka zavřít
Potvrzení
Kliknutím na tlačítko níže potvrzujete,
že je Vám více než 18 let.
Potvrdit