Hledat Košík0 Rychlá Účet Menu

Vinařský turistický program

Vinařský turistický program Znovínu Znojmo může být vším; poučením, zábavou i laskavým společníkem Vašeho volného času.

Loucký klášter ve Znojmě – Národní kulturní památka

Oázy nebeského klidu, místa svádějící k zastavení a zamyšlení – to jsou starodávné kláštery, někdejší společenská a hospodářská centra.
->

Vinice Šobes v NP Podyjí

V hlubokém údolí Dyje, v samém srdci NP Podýjí, leží na úbočí skalního ostrohu v meandru řeky jedna z nejstarších vinic.
->

Ochutnávkový stánek na viniční trati Staré vinice, Havraníky

Vznikl přímo u cyklostezky uprostřed mladých vinic. Můžete obdivovat nádherný výhled do kraje a přitom se osvěžit až šesti vzorky vín.
->

Moravský sklípek v Šatově

V slunečných rovinách jižně od Znojma, jen kousek od rakouských hranic, leží stará vinařská obec Šatov. Najdete zde Moravský sklípek.
->

Křížový sklep Přímětice

Křížový sklep v Příměticích si nechala postavit znojemská jezuitská kolej v letech 1740–1756 na půdorysu ve tvaru kříže.
->

Areál československého opevnění Šatov pěchotní srub MJ–S 3 „Zahrada“

Pěchotní srub je jediným zpřístupněným objektem stálého těžkého opevnění budovaného Československou republikou v letech 1935–1938.
->

Hnanice – tajemná obec u Národního parku Podyjí

Ke zdejší kapli sv. Wolfganga přicházeli od 13. století poutníci z celé Evropy, aby se omyli v zázračné chrámové studánce.
->

Wine & scent degustation

Netradiční a originální řízená degustace sedm vzorků vín ze Znovínu Znojmo, a.s., při které budete zábavnou interaktivní formou přiřazovat vína k esencím, které slouží jako ingredience k výrobě parfémů.

->

TOP akce Znojmo 2018

Akce, které byste si rozhodně neměli nechat ujít...
->

Brněnská přehrada – novinka 2018 – 5 speciálních plaveb v termínech konání mezinárodní přehlídky ohňostrojů Ignis Brunensis

I pro letošní rok jsme pro vás připravili nevšední zážitek v podobě, tentokrát již pěti speciálních plaveb, které se konají v období nejnavštěvovanější akce na Brněnské přehradě a její hlavní soutěžní části – XXI. mezinárodní přehlídky ohňostrojů STAROBRNO-IGNIS BRUNENSIS.

->

Noční prohlídky Znojma se Znovínským vínem

Agentura NAVAJN s.r.o. pořádá v roce 2018 ve spolupráci se Znovínem Znojmo, a.s. dvě prohlídky města Znojma spojených s degustací vín.

->

Půjčovna repasovaných kol

V Louckém klášteře nebo v 1. Mezinárodním cykloturistickém centru služeb jistě ocení modré kolo v provedení Ledňáček říční Alcedo atthis. Kola jsou vhodná při poznávání Znojma a blízkého okolí.

->
Potvrzení
Kliknutím na tlačítko níže potvrzujete,
že je Vám více než 18 let.
Potvrdit