Hledat Košík0 Rychlá Účet
CZ
SK EN
Menu

Nový Znovín

Příběh začíná...

Znáte tu chvíli, když se vytáhne korek z láhve? Objeví se automaticky úsměvy a začíná další nový příběh. Objevujte s námi vůně, chutě viniční tratě, zážitky. Ať už jste kdekoliv. Protože o tom přesně naše víno je. Poznávat a udělat si příjemnější chvíle s těmi, které máte rádi.

Přátelskost, vstřícnost a milá komunikace pro nás vždy byla zásadní. Stejně tak i desítky let zkušeností s výrobou poctivého vína a zavádění inovací do vinařského oboru. Moravská vinařská turistika se zrodila právě u nás. Jako první jsme také zavedli nové technologie výroby, které se poté rozšířily i do ostatních vinařství. Ve Znovíně totiž nikdy nechyběla touha posouvat náš obor dopředu.

Nazráli jsme do doby, kdy jsme se rozhodli zmodernizovat vzhled našich vín a naši komunikaci. Po více než třiceti letech existence Znovínu a s příchodem nové generace vedení přišly nové nápady a potřeba nadále udržovat krok s moderními trendy. Rozhodli jsme se sjednotit grafické prvky na etiketách, tak aby byl Znovín srozumitelnější a přehlednější. Jistě se teď lépe zorientujete v naší nabídce a naše víno na vás bude z regálů jen svítit. Na etikety jsme propsali to, co je pro nás zásadní - původ vín a náš region. Věříme, že tyto změny vám udělají radost a že se rodina Znovíňáků zase rozroste o nové zákazníky. 24. říjnem startují změny, které postupně budeme odkrývat.

Nový Znovín Nový Znovín
Nový Znovín

Vína hrdá na svůj původ

Znovín, to nejsou „jen“ skvělá vína, ale také poznávání celého vinařského světa. Baví nás hledat nové cesty, objevovat nepoznané a zlepšovat naše produkty a služby. Vše z čeho máme ve Znovínu radost, chceme ukázat vám, našim zákazníků.

Na Znojemsko jsme jako první přinesli vinařskou turistiku. Hvězdou našich akcí se stala oblíbená putování po vinicích, po sklepích, po Louckém klášteře. Pomáháme zákazníkům poznávat krásy Znojemska a našemu regionu potom prosadit se v bohaté konkurenci českých turistických perel.

S námi poznáte náš nádherný kraj ze všech úhlů. Vydáte se do vinohradů. Poznáte místní květiny a zvířátka. Užijete si zdejší kulturu a seznámíte se s místními milými lidmi. Prostě zažijete Znojemsko v jeho nejhezčí podobě.

Dělá nám radost komunikovat s vámi napřímo a potkávat se i při různých příležitostech. Proto pořádáme mnoho událostí pro veřejnost. A pro ty z vás, kteří chtějí naši práci a nás osobně poznat naplno, tak organizujeme tradiční degustace přímo ve vinohradech.

Potvrzení
Kliknutím na tlačítko níže potvrzujete,
že je Vám více než 18 let.
Potvrdit