Hledat Košík0 Rychlá Účet
CZ
SK EN
Menu

O společnosti

Společnost Znovín Znojmo a.s. je stálicí moravského vinařství. Svou velikostí patří do první desítky největších výrobců vína v České republice, jeho produkce vín pokrývá přibližně 4 % celého segmentu prodeje vín v ČR. Znovín vlastní 500 ha vlastních vinic na Znojemsku a na Hustopečsku. 

Od roku 2020 je Znovín Znojmo marketingově a obchodně propojen s jeho menší sesterskou společností Vinné sklepy Lechovice. 

1609

Pro mnohé je Znovín synonymem poctivého a přátelského přístupu k zákazníkovi. Filosofie společnosti je založena na důvěře zákazníka. Obchodní partneři často oceňují především stabilní kvalitu vín a široký sortiment výrobků, který se neustále postupně inovuje. Proto Znovínské vinařské portfolio uspokojí téměř všechny typy zákazníků.

Znovín se nechává inspirovat světovými trendy a technologickými novinkami, zároveň však ctí místní tradici. Umí rychle reagovat a věnuje se detailům. Vína dokonale vyjadřují autentičnost a eleganci svého konkrétního terroir.

Znovín je neúnavným propagátorem terroir. Uvědomuje si, v jak unikátním vinařském prostředí se nachází vinice, odkud pochází hrozny na vína, která potom získávají ta nejvyšší ocenění na známých světových vinařských kláních. Dnes již téměř neexistuje významná světová výstava, na které by Znovín nezískal to nejvyšší ocenění. Úspěchy přijímá s pokorou a vědomím, že stále je co zlepšovat.

Znovín mnohokrát udával a stále udává trendy českému vinařství. Byl například první společností, která zahájila výrobu tzv. řízeného kvašení v 90.letech, první uvedl do života dnes již běžnou a oblíbenou zásilkovou službu. Zapůsobil aktivitami spojující víno a umění v Louckém klášteře, dobře propojil víno a sport. Spoluorganizoval několik tzv. přelomových vinařských výstav. Jako první uvedl do života velmi dobře organizovaná a stále více populární Jarní a Podzimní putování atd. Je známý také svým propracovaným Vinařským turistickým programem.

Rozsáhlý Katalog vín a služeb prezentuje aktuální aktivity Znovínu. Je vydávaný v půlročním rytmu a pravidelně aktualizovaný. Široká a jednoduše strukturovaná nabídka poskytne veškeré potřebné informace o vínech, která jsou aktuálně v prodeji, ale také o vinařských a turistických aktivitách, které Znovín během roku provozuje nebo se jich účastní. 


Akční nabídka zavřít
Speciální kolekce a unikátní vína zavřít
Potvrzení
Kliknutím na tlačítko níže potvrzujete,
že je Vám více než 18 let.
Potvrdit