Hledat Košík0 Rychlá Účet
CZ
SK EN
Menu
Tropical, green a pink

Explozivní Sauvignony

Explozivní Sauvignony
Explozivní Sauvignony

Příval vůní
a chutí

Jak asi voní a chutná zelená, růžová nebo „tropická“? To vám ukáží naše explozivní Sauvignony.

Znáte ten pocit, když nemůžete pojmenovat chuť, kterou ve vínu cítíte? S touhle řadou se vám to nemůže stát. Tady ve vás vůně a chuť přímo explodují. Přišli jsme totiž s odborníky z Mendelovy univerzity na to, jak postupovat, aby měl Sauvignon vždy určitý požadovaný typ chuti a vůně. O podrobných výsledcích tohoto výzkumu se dočtete v našem článku.

Vznikla tři expresivní vína: Sauvignon Green, Pink a Tropical. V „zeleném“ Sauvignonu převládají chutě a vůně jablíčka či hrušky. Cabernet Sauvignon Pink vás omámí vůní růží a zároveň pohladí nasládlým projevem jahod a malin. U tropického Sauvignonu vás zaplaví chutě a vůně tropických plodů, jako je ananas, grapefruit nebo třeba mango.

Nechte se unést
explozí vůní a chutí

Podívejte se na naši nabídku vín, která vás přivede na cestu k úžasným zážitkům.

Ve vůni Sauvignonů
se odráží i charakter vinice
Explozivní Sauvignony

Jak udržujeme
svěžest Sauvignonů?

Výrazné vůně a chutě našich Sauvignonů neutečou z lahví díky skleněným uzávěrům Vinolok. Na rozdíl od klasické korkové zátky uchovávají aromatičnost vína mnohem delší dobu.

Nedochází u nich totiž k procesu mikrooxidace, během nějž se mění i vůně vína. Vinoloky jsou navíc z plně recyklovatelného přírodního materiálu a dodávají lahvím punc elegance a noblesy.

Zpříjemněte si okamžiky
chutí našich vín

Explozivní Sauvignony
Potvrzení
Kliknutím na tlačítko níže potvrzujete,
že je Vám více než 18 let.
Potvrdit