Hledat Košík0 Rychlá Účet
CZ
SK EN
Menu

Přihláška na Putování
po Louckém klášteře ve Znojmě 2021

Pro přihlášení na Putování po Louckém klášteře ve Znojmě 2021
použijte prosím elektronickou přihlášku.
Přihláška na Putování po Louckém klášteře
Dolů
Informace pro stávající zákazníky
Vzhledem ke zkvalitňování našich služeb jsme se rozhodli zjednodušit náš evidenční zákaznický systém. Sloučili jsme fakturační a webové registrace. Pro úspěšné dokončení celé operace si Vás dovolujeme požádat o pomoc. Mimo jiné přispějete k tomu, že Vám naše materiály a pozvánky budeme posílat na adresy, které si budete sami spravovat. Věnujte prosím asi dvě minuty Vašeho času k dokončení registrace.
Již jsem se na e-shopu www.znovin.cz registroval.
Přihlásit a zkontrolovat údaje
Znám svoje zákaznické číslo a doposud jsem se na e-shopu www.znovin.cz neregistroval.
Dokončit registraci

Naše vína

Máte oblíbenou odrůdu? Pak si jistě vyberete z kompletní aktuální katalogové nabídky vín, která je abecedně seřazena podle názvu odrůdy.

Naše vína

Asistent Znovínu

Vytvořili jsme pro vás webovou aplikaci, v níž najdete přehledně rozdělená naše vína. U jednotlivých vín z naší nabídky si můžete během degustací zapisovat informace a vaše poznatky.

Asistent Znovínu

Vinařská turistika

Zde najdete přehled akcí, které pořádáme, informace o stálici v naší nabídce – Vinařském turistickém programu a dalších možnostech vinařské turistiky na Znojemsku.

Nechybí ani tipy na dobré ubytování ve Znojmě a okolí.

Vinařská turistika

Bonusový systém

Pro věrné a pravidelné zákazníky stále probíhá bonusový systém za realizované nákupy vín od naší firmy ZNOVÍN ZNOJMO, a.s. Celková částka, kterou vynaložíte na nákup znovínských vín bude automaticky převedena na bodovou hodnotu.

Jak sbírat body

Znovínky - degustační vinné předplatné

Připravili jsme pro Vás službu Degustační vinné předplatné aneb vinný měsíčník „Znovínky“.

Předplacením kromě vína získáte mnohem více.

Znovínky - degustační vinné předplatné

Aktuální informace

11. 10. 2021

Dočasné uzavření prodejny Znovínu na ulici Horní Česká 2 ve Znojmě

Ve středu 13. 10. 2021 od 9.00 do 14.00 hodin bude dočasně uzavřena naše prodejna na ulici Horní Česká 2 ve Znojmě z důvodu inventury.

->
01. 10. 2021

Nejlepší Rulandské na světě je ze Znovínu Znojmo. Rulandské bílé z viniční tratě Weinperky získalo titul absolutního šampiona na mezinárodní soutěži Mondial des Pinots 2021 ve Švýcarsku!

Vína Znovínu Znojmo opět potvrdila, že patří k mezinárodní špičce. Koncem září 2021 fantasticky uspěla na prestižní světové soutěži vín Mondial des Pinots ve švýcarském Sierre, která je jedinou soutěží vín na světě zaměřenou pouze na vína vyrobená z odrůd rodiny Pinotů (v tuzemsku známé jako rulandské). Rulandské bílé ročníku 2018 z viniční trati Weinperky, vinařská obec Miroslav získalo velkou zlatou medaili, nejvyšší hodnocení a titul absolutního šampiona soutěže. Toto víno porazilo i červené a šedé Pinoty z nejvyhlášenějších vinařských oblastí. Zlatou medaili pak mezinárodní porota přidělila i Rulandskému šedému ročníku 2019 z vinice Dívčí vrch ve Strachoticích

->
24. 09. 2021

Otevírací doba ochutnávkových stánků prodloužena o dva víkendy v říjnu!

Užijte si začátek podzimu na našich ochutnávkových stáncích na vinici ŠobesStarých vinicích v Havraníkáchvinici Peklo a Moravském sklípku v Šatově, stejně jako Návštěvnické centrum v Louckém klášteře ve Znojmě. Prodlužujeme jejich otevírací dobu o dva říjnové víkendy!
->
Starší zprávy
Medailová kolekce vín 2021 zavřít
Potvrzení
Kliknutím na tlačítko níže potvrzujete,
že je Vám více než 18 let.
Potvrdit