Hledat Košík0 Rychlá Účet
CZ
SK EN
Menu
ZNOVÍN ZNOJMO, a.s. - výrobce vín - Vína hrdá na svůj původ
Vinice Šobes,
náš šperk
Dolů
Informace pro stávající zákazníky
Vzhledem ke zkvalitňování našich služeb jsme se rozhodli zjednodušit náš evidenční zákaznický systém. Sloučili jsme fakturační a webové registrace. Pro úspěšné dokončení celé operace si Vás dovolujeme požádat o pomoc. Mimo jiné přispějete k tomu, že Vám naše materiály a pozvánky budeme posílat na adresy, které si budete sami spravovat. Věnujte prosím asi dvě minuty Vašeho času k dokončení registrace.
Již jsem se na e-shopu www.znovin.cz registroval.
Přihlásit a zkontrolovat údaje
Znám svoje zákaznické číslo a doposud jsem se na e-shopu www.znovin.cz neregistroval.
Dokončit registraci

Naše vína

Máte oblíbenou odrůdu? Pak si jistě vyberete z kompletní aktuální katalogové nabídky vín, která je abecedně seřazena podle názvu odrůdy.

Naše vína

Asistent Znovínu

Vytvořili jsme pro vás webovou aplikaci, v níž najdete přehledně rozdělená naše vína. U jednotlivých vín z naší nabídky si můžete během degustací zapisovat informace a vaše poznatky.

Asistent Znovínu

Vinařská turistika

Zde najdete přehled akcí, které pořádáme, informace o stálici v naší nabídce – Vinařském turistickém programu a dalších možnostech vinařské turistiky na Znojemsku.

Nechybí ani tipy na dobré ubytování ve Znojmě a okolí.

Vinařská turistika

Bonusový systém

Pro věrné a pravidelné zákazníky stále probíhá bonusový systém za realizované nákupy vín od naší firmy ZNOVÍN ZNOJMO, a.s. Celková částka, kterou vynaložíte na nákup znovínských vín bude automaticky převedena na bodovou hodnotu.

Jak sbírat body

Znovínky - degustační vinné předplatné

Připravili jsme pro Vás službu Degustační vinné předplatné aneb vinný měsíčník „Znovínky“.

Předplacením kromě vína získáte mnohem více.

Znovínky - degustační vinné předplatné

Aktuální informace

24. 01. 2022

Procházka časem 2022. Jak se registrovat?

Po několika odložených termínech jsme pro naše aktivní registrované zákazníky, kteří v období od 1. 1. 2021 do 31. 12. 2021 zakoupili vína v minimálně hodnotě 6 000 Kč a pro všechny nájemce privátních boxů v Šatově,  připravili řízenou ochutnávku starších vín Procházka časem, která se uskuteční v Louckém klášteře ve Znojmě 10., 11. a 12. 2. 2022. Registrace bude možná od 1. 2. 2022 ve dvou časových vlnách v 10.00 a 18.00 hodin.

->
06. 01. 2022

Znovínská vína bodovala v USA. Tramín ze Strachotic bral dvě nejvyšší ocenění

Koncem loňského roku uspěla vína Znovínu Znojmo na dvou soutěžích v USA - Texas International Wine Competition 2021 a San Francisco International Wine Competition 2021. Nejúspěšnějším vínem Znovínu Znojmo na obou soutěžích se stal Tramín červený 2017, č. š. 7357 ve výběru z cibéb z viniční trati Dívčí vrch ve Strachoticích, který získal nejvyšší ocenění.

->
01. 12. 2021

Vánoční otevírací doby 2021

Přehled otevíracích dob našich prodejen na Horní České 2 ve Znojmě a v Louckém klášteře v prosinci 2021 a na začátku ledna 2022. 

->
Starší zprávy
Potvrzení
Kliknutím na tlačítko níže potvrzujete,
že je Vám více než 18 let.
Potvrdit